Phone

+49 (0)40 85 40 68-0

Headoffice

Niendorfer Str. 170

D - 22848 Norderstedt

offices

"Een goed oog op de juiste plaats doet meer dan honderd goede woorden." (Wolrad Eigenbrodt)

Of het nu aan de telefoon, digitaal of persoonlijk is. Maak kennis met ons. Wij zijn heel benieuwd naar uw transporttaken.

GATEWAY CARGO SYSTEMS GMBH

 

Niendorfer Str. 170

D - 22848 Norderstedt

 

phone. +49 (0) 40 85 40 68 - 0

fax. +49 (0) 40 85 40 68 - 190

infoham@gatewaycargo.de

MANAGING DIRECTOR

AssistAnT

AIRFRIGHT / OCEANFREIGHT

MANAGER Import

AIRFREIGHT / OCEANFREIGHT Import

General MANAGER AIRFREIGHT

AIRFREIGHT Export

AccountING

SECURITY Team

Bianca Bolk

 

P. +49 (0) 59 31 88 57 - 933

F. +49 (0) 59 31 84 72 - 79

E. accounting@gatewaycargo.de

Hermine

OCEANFREIGHT Export WORLDWIDE

General MANAGER

OCEANFREIGHT EXPORT WORLDWIDE

Jeremy Siagian

 

P. +49 (0) 40 85 40 68 - 160

F. +49 (0) 40 85 40 68 - 190

E. jsiagian@gatewaycargo.de

Nico Schönlau

 

P. +49 (0) 40 85 40 68 - 121

F. +49 (0) 40 85 40 68 - 190

E. nschoenlau@gatewaycargo.de

Sandra Tolle

 

P. +49 (0) 40 85 40 68 - 111

F. +49 (0) 40 85 40 68 - 100

E. stolle@gatewaycargo.de

Alan Smolak

 

P. +49 (0) 40 85 40 68 - 181

F. +49 (0) 40 85 40 68 - 190

E. asmolak@gatewaycargo.de

Arne Nipp

 

P. +49 (0) 40 85 40 68 - 180

F. +49 (0) 40 85 40 68 - 190

E. anipp@gatewaycargo.de

Bianca Jordanov

 

P. +49 (0) 40 85 40 68 - 140

F. +49 (0) 40 85 40 68 - 190

E. bjordanov@gatewaycargo.de

Steffi Thiede

 

P. +49 (0) 40 85 40 68 - 185

F. +49 (0) 40 85 40 68 - 100

E. sthiede@gatewaycargo.de

Susanne Penshorn

 

P. +49 (0) 40 85 40 68 - 183

F. +49 (0) 40 85 40 68 - 100

E. spenshorn@gatewaycargo.de

Jörn Hartmann

 

P. +49 (0) 40 85 40 68 - 186

F. +49 (0) 40 85 40 68 - 100

E. jhartmann@gatewaycargo.de

Oliver Klitzing

 

P. +49 (0) 40 85 40 68 - 118

F. +49 (0) 40 85 40 68 - 100

E. oklitzing@gatewaycargo.de

Marcel Engel

 

P. +49 (0) 40 85 40 68 - 114

F. +49 (0) 40 85 40 68 - 100

E. mengel@gatewaycargo.de

Christian Glitscher

 

P. +49 (0) 40 85 40 68 - 110

F. +49 (0) 40 85 40 68 - 100

M. +49 (0) 174 19 43 869

E. cglitscher@gatewaycargo.de

Vikramjit Singh

 

P. +49 (0) 40 85 40 68 - 142

F. +49 (0) 40 85 40 68 - 190

E. vsingh@gatewaycargo.de

Jenny Eybächer

 

P. +49 (0) 40 85 40 68 - 187

F. +49 (0) 40 85 40 68 - 190

E. jeybaecher@gatewaycargo.de

Gabi Josuttis

 

P. +49 (0) 40 85 40 68 - 182

F. +49 (0) 40 85 40 68 - 190

E. gjosuttis@gatewaycargo.de

Janine Kluftinger

 

P. +49 (0) 40 85 40 68 - 112

F. +49 (0) 40 85 40 68 - 100

E. jkluftinger@gatewaycargo.de

Kay Kollmorgen

 

P. +49 (0) 40 85 40 68 - 120

F. +49 (0) 40 85 40 68 - 190

E. kkollmorgen@gatewaycargo.de

Florence Adjouman

 

P. +49 (0) 40 85 40 68 - 188

F. +49 (0) 40 85 40 68 - 190

E. fadjouman@gatewaycargo.de

Selin Urak

 

P. +49 (0) 40 85 40 68 - 189

F. +49 (0) 40 85 40 68 - 100

E. surak@gatewaycargo.de

GATEWAY CARGO SYSTEMS GMBH

 

Langer Kornweg 34 D

D-65451 Kelsterbach

 

Phone. +49 (0) 6107 688 49 - 80

Fax. +49 (0) 6107 688 49 - 90

E-Mail. infofra@gatewaycargo.de

Filiaalmanager

AIRFREIGHT Export

Nico Hofmann

 

P. +49 (0) 6107 688 49 - 87

F. +49 (0) 6107 688 49 - 90

E. nhofmann@gatewaycargo.de

Simon Christ

 

P. +49 (0) 6107 688 49 - 85

F. +49 (0) 6107 688 49 - 90

E. schrist@gatewaycargo.de

Christos Humpa

 

P. +49 (0) 6107 688 49 - 93

F. +49 (0) 6107 688 49 - 90

E. chumpa@gatewaycargo.de

Nisrine Ez-Zaidi

 

P. +49 (0) 6107 688 49 - 88

F. +49 (0) 6107 688 49 - 90

E. nzaidi@gatewaycargo.de

Senid Karo

 

P. +49 (0) 6107 688 49 - 96

F. +49 (0) 6107 688 49 - 90

E. skaro@gatewaycargo.de

Marcus Beutel

 

P. +49 (0) 6107 688 49 - 81

F. +49 (0) 6107 688 49 - 90

E. mbeutel@gatewaycargo.de

GATEWAY CARGO SYSTEMS

NÜRNBERG GMBH

 

Flughafenstrasse 88

D-90411 Nuernberg

 

phone: +49 (0) 911 24 29 98 - 0

fax: +49 (0) 911 24 29 98 - 10

email: mjacobs@gatewaycargo.de

MANAGING Directeur

Michael Jacobs

 

P. +49 (0) 911 24 29 98 - 12

F. +49 (0) 911 24 29 98 - 10

M. +49 (0) 172 41 92 661

E. mjacobs@gatewaycargo.de

Udo Frister

 

P. +49 (0) 911 24 29 98 - 11

F. +49 (0) 911 24 29 98 - 10

M. +49 (0) 172 54 52 601

E. ufrister@gatewaycargo.de

AIRFREIGHT / OCEANFREIGHT Import AND Export

Ivana Barukcic

 

P. +49 (0) 911 24 29 98 - 15

F. +49 (0) 911 24 29 98 - 10

E. ibarukcic@gatewaycargo.de

Carmen Unger

 

P. +49 (0) 911 24 29 98 - 16

F. +49 (0) 911 24 29 98 - 10

E. cunger@gatewaycargo.de

MANAGING Directeur

Filiaalmanager

GATEWAY CARGO SYSTEMS B.V.

 

Albert Plesmanweg 37-G

3088 GA Rotterdam

 

phone: +31 (0) 10 7891 - 160

email: infortm@gatewaycargo.de

Jan-Rens van den Herik

 

P. +31 (0) 10 7891 - 154

E. jrvandenherik@gatewaycargo.de

OPERATIONS

Nick Verheezen

 

P. +31 (0) 10 7891 - 167

E. nverheezen@gatewaycargo.de

Laila Abed

 

P. +31 (0) 10 7891 - 166

E. labed@gatewaycargo.de

Diana de Boer

 

P. +31 (0) 10 7891 - 160

E. dboer@gatewaycargo.de

FILIAALMANAGER

GATEWAY CARGO SYSTEMS BV

 

Quellinstraat 6

B - 2018 Antwerpen

Belgium

 

phone: +32 (0) 3 201 66 70

email: infortanr@gatewaycargo.de

Sylvia de Bruijne

 

P. +32 (0) 3 201 66 70

E. sdebruijne@gatewaycargo.de

Phone

+49 (0)40 85 40 68-0

Headoffice

Niendorfer Str. 170

D - 22848 Norderstedt

© 2021 Gateway Cargo Systems GmbH